اسارون(سنبل رومی یا برهان)


موجودیت کالا: کالا در انبار
پست الکترونیک

پیش نمایش سریع

خواص: تقویت نیروی جنسی، درمان بیماری های ریوی، قطع قاعدگی، درمان درد مفاصل

آسارون از نظر طبیعت طبق رای حکمای طب سنتی گرم و خشک است و ریشه و برگ آن به عنوان دارو مصرف می شود. لطیف کننده است و باز کننده انسداد و گرفتگی های مجاری عروق می باشد. مقوی و پاک کننده دماغ و اعصاب و کبد و کلیه است. خوردن آن به تنهایی یا با داروهای مناسب دیگر برای بیماری های سرد دماغی نظیر صرع، لقوه، فلج، سستی اعضا، تشنج و خواب رفتگی نافع است.

اگر 15 گرم از ریشه خشک آن را در 2 – 2/5 کیلوگرم آب انگور برای مدت 50 – 60 روز خیسانده و پس از آن مصرف کنند برای دردهای داخلی، استسقا، یرقان، ورم کبد و طحال و پاک کردن آلات بول و رحم از رطوبت های لزج و پاک کردن کلیه و مثانه و تسکین درد آن ها و سختی ادرار و قطع قاعدگی و درد مفاصل و لگن خاصره و سیاتیک و نقرس مفید است. خوردن 5 گرم آن با آب عسل مسهل است و اگر با شیر شتر یا شیر گوسفند خورده شود برای تقویت نیروی جنسی سرد مزاجان مفید است.

نکته: آسارون برای ریه مضر است و از این نظر باید با مویز خورده شود و مقدار خوراک آن 5 – 15 گرم است. از این گیاه نوعی رنگ سبز گرفته می شود، به علت سمی بودن این گیاه به ندرت مصرف داخلی آن توصیه می شود و در مواردی که مصرف داخلی آن لازم باشد باید زیر نظر پزشک انجام گیرد.

#[/yt_social_icon

گیاه خانه مزرعه کهن با بهره گیری از بهترین گیاهان دارویی و بهترین تولیدات دارویی گیاهی مفتخر به ارائه خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

امیدواریم که ارائه بهترین محصولات ارگانیک گیاهی سلامتی و رضایت مندی را برایتان به ارمغان آوریم و دوستی با طبیعت را زنده و مستدام حفظ نماییم.

تماس با ما

ایران-استان تهران

شماره تماس :

 

0902-949-3778   

پست الکترونیکی :info@oldfarm.ir

 ساعات کاری فروشگاه: همه روزه از ساعت 9 صبح الی 9 شب

آدرس : استان تهران، تهران، جنت آباد شمالی، بلوار انصارالمهدی-‍‍‍پاساژ قائم

             

بالا